Niedziela 25 czerwca

 

g. 7.30 1. + Marię w 5 r.śm. Annę Franciszka Mariana Mądrych + Antoninę Stanisława Gzylów + ks. kanonika
           2. + Mieczysława Miałkowskiego + z rodzin: Miałkowskich i Łukaszewskich
……………………………………………………………………………………
g. 9.30 1. + Janinę Antkowiak w 3 r.śm. - od syna Artura z rodziną
           2. + Mieczysława Paszkowskiego
……………………………………………………………………………………
g.11.30 1. + Alojzego Marię Michała Janinę Leona + siostry Teresę Antoninę Wiśniewskie + Genowefę i Józefa Drewniak + Stanisławę Józefa Koronowskich
            2. + Cecylię Czesława Zenona Jerzego Bożenę Jakubowskich + Irenę Pawlik
……………………………………………………………………………………
g.18.00 1. + Krzysztofa Szmechta w 4 r. śmierci + z rodziny + ks. kanonika Stanisława Pioterka
            2. + Irenę Czesława Zamelków: Ignacego Pelagię Kasprzyków; Bolesława Sikorę; z Przybylskich i Fabiańczyków

  Poniedziałek 26 czerwca
 

g.17.40 nabożeństwo czerwcowe
g.18.00 1. Dziękczynna za otrzymane łaski oraz z prośbą o zdrowie dla Babci Heleny
            2. + Jana Józefa Kucharczyk + Marię Stanisława Józefa Matysiaków

  Wtorek 27 czerwca
 

g. 8.00 + Krystynę Bzdęgę

g.17.40 nabożeństwo czerwcowe
g.18.00 1. Dziękczynna w 30 r. ślubu p. Doroty i Wojciecha z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej Rodziny
            2. + Władysława Rzepeckiego + Jadwigę Franciszka Jerzego Janinę Elżbietę Rychlików + ks. kanonika

  Środa 28 czerwca
 

g. 8.00 Dziękczynna w 37 r. ślubu p. Barbary i Tadeusza z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata dla całej Rodziny

g.17.40 nabożeństwo czerwcowe
g.18.00 1. + Władysława Brzeskota + Józefa Pelagię Chudych + Tadeusza Kałmuczaka
            2. + Ireneusza w 15 r.śm. Józefa Sewerynę Wieczorków + Annę Piotra Sternów + z rodziny

  Czwartek 29 czerwca - św. Apostołów Piotra i Pawła
 

g. 8.00 Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski

g.17.40 nabożeństwo czerwcowe
g.18.00 + Elżbietę Walenciak + Wincentego Helenę Zygmunta Łucję Walenciak + Jana Władysławę Szerment + Czesława Kardasza

  Piątek 30 czerwca
 

g. 8.00 W intencji Barbary Pawła Wiesława Agnieszkę z rodzinami z prośbą o błogosławieństwo Boże dla nich

g.17.40 nabożeństwo czerwcowe
g.18.00 + Janinę Jana Ryszarda Wleklików + Zofię Krauzę + Franciszka Chudzińskiego + ks. kanonika Stanisława

  Sobota 01 lipca
  g. 8.00 W intencji wszystkich Parafian wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwszą sobotę miesiąca

g.18.00 1. + Władysława Władysławę Wojciechowskich + Mariannę Stanisława Pieprzów + z rodzin
            2. + Józefa papieża w 35 r.śm. + Cecylię Halinę Papież + Stanisławę Wojciecha Mazurek + z rodzin
           3. + Piotra Lizurej
g.19.30 T.Łąka:
  Niedziela 02 lipca
 

g. 7.30 1. + Piotra Sznycera w 2 rocznice śmierci
           2. + Martę Marię Ignacego Ostojskich
……………………………………………………………………………………
g. 9.30 + ks. kanonika Stanisława Pioterka - od mieszkańców Dembińskiego Kościuszki i Poniatowskiego
……………………………………………………………………………………
g.11.30 1. + Marię Petronelę Jana Stachowskich + z rodz. Stachowskich + Marię Pajęcką
            2. + Stefana Skowrona - od rodziny Maciuków
……………………………………………………………………………………
g.18.00 + Zofię Czesława Jana Banaszaków + Walentego Rychlika + z rodziny

 

 

f t g