Niedziela 13 sierpnia

 

g. 7.30 1. + Jadwigę Mariana Mielcarek + Józefę Michała Szulc + z rodzin: Mielcarków Szulców i Piotrowskich
           2. + Stefana Skowrona - msza św. gregoriańska (30 )
……………………………………………………………………………………
g. 9.30 1. + Ludwika Helenę Józefę Andrzeja Gindera + z rodzin: Gindera Tomaszewskich Ratajewskich Zakrzewskich
           2. W intencji wszystkich Parafian
……………………………………………………………………………………
g.11.30 1. + Jana Skotarczyka w 6 r.śm. + z rodzin: Skotarczyków Głowaczów i Sarbinowskich
            2. + Joannę Franciszka Władysława Biernaczyk + Józefa Emiliana Zajdel + z rodziny
……………………………………………………………………………………
g.17.15 nabożeństwo fatimskie - modlitwa różańcowa
g.18.00 1. Dziękczynna w 31 rocznicę ślubu p. Sylwii i Jerzego z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
            2. + Stefana Cecylię i Henryka Ratajczaków

  Poniedziałek 14 sierpnia
 

g. 8.00 + Karola Stefanię Jerzego Teresę Milana Annę Elżbietę Marię

g.18.00 1. Dziękczynna w 5 r.ślubu Katarzyny i Jakuba oraz w 1 ur. Wiktorii z prośba o błogosławieństwo dla Rodziny
            2. + Helenę Michała Stanisławę Agnieszkę Czesława Aleksandra Ratajewskich + Krzysztofa Kruszkę
g.19.30 T. Laka: + Andrzeja Drewniaka - od córki Janiny

  Wtorek 15 sierpnia
 

g. 7.30 1. + Mariana w 16 r.śm. Mirosławę Zofię Henryka Jabczyńskich + Danutę Edwarda Jędraszyk
           2. + Franciszką Franciszkę Mariana Kuźniaków + Krystynę Edmunda Janowiczów + Franciszka Michalaka + z rodz
……………………………………………………………………………………
g. 9.30 1. + Czesława Wieszczeczyńskiego w 2 r.śm. + z rodziny Wieszczeczyńskich i Roeslerów
           2. + Marię Marcina Józefa Romana Lorychów + Martę Jana Średzińskich
……………………………………………………………………………………
g.11.30 1. W intencji wszystkich Parafian
           2. + Tadeusza Wiktorię Wiesława Wawrzyniaków
……………………………………………………………………………………
g.18.00 + Pelagię Kociemba 25 r.śm. Leona Kociemba + Jana Stanisławę Minta + z rodziny

  Środa 16 sierpnia
 

g. 8.00 Za wstawiennictwem św. Faustyny podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Miłosierdzie Boże dla Kamila

g.17.40 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
g.18.00 + Franciszka Pierschalskiego w 3 r.śm. + Annę Marię Pierschalskie + Józefa Marię Stanisława Matysiaków + z rodz

  Czwartek 17 sierpnia
 

g. 8.00 + Stanisława Świdzińskiego w 1 rocznicę śmierci

g.18.00 + Witolda w 24 r.śm. i Teresę Chudzińskich + z rodzin + ks. Kanonika Stanisława Pioterka

  Piątek 18 sierpnia
 

g. 8.00 Z prośbą o zdrowie dla Agnieszki i Marii

g.18.00 + Katarzynę w 23 r.śm. Stefana Macieja Durków + Władysławę Marię Katarzyńskich + ks. kanonika Stanisława

  Sobota 19 sierpnia
  g. 8.00 + ks. kanonika Bernarda Kusa z okazji imienin

g.18.00 + Bolesława Joannę Walentego Domanieckich + Stefana Martę Stefana Bura
g.19.30 T.Łąka:
  Niedziela 20 sierpnia
 

g. 7.30 + Zofię Ptaszyńską + Jana Bolesławę Ptaszyńskich + z rodziny Chmielewskich
……………………………………………………………………………………
g. 9.30 1. Dziękczynna w 40 lecie ślubu Henryka i Danuty z prośba o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
           2. + Tadeusza Agnieszkę Ignacego Łaszczyńskich + Mariannę Zuzannę Wojciecha Zygmunta Marka Bronisława
……………………………………………………………………………………
g.11.30 1. + Czesława w 10 r.śm. Marię Drab + z rodzin Drabów Janowskich + ks. kanonika Stanisława
            2. + Martę Franciszka Szulc + Anielę Edwarda Urbaniak
……………………………………………………………………………………
g.18.00 W intencji własnej

 

 

f t g