W naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia dziecięcej scholi. Poprzez śpiew na niedzielnej Eucharystii realizujemy stwierdzenie św. Augustyna "Qui cantat bis orat" - kto śpiewa modli się dwa razy. Schola prowadzi śpiew podczas niedzielnej mszy o godzinie 11.30. Pól godziny przed mszą spotykamy się by rozśpiewać gardła i dopracować śpiew. Próby odbywają się na salce probostwa w sobotę o godzinie 11.30.

Od strony muzycznej opiekę sprawuje Karol Dziuba oraz Małgorzata Mitula. W skład scholi wchodzi obecnie 14 osób.  Grupę wokalną wspierają gitary i bęben. Mamy nadzieję, że z czasem będzie nas więcej. Jesteśmy otwarci na chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w ten sposób w liturgię Mszy świętej. Im liczniejsza grupa tym większa chwała i cześć Jezusowi, dlatego zapraszamy!