Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rydzynie

        


Intencje Mszy Św.

Niedziela 03 listopada

g. 7.30     1. + Antoninę Franciszka Edmunda Tomkowiaków + Franciszka Pola + z rodz. Mańków Szymańskich + Bogumiłę
                2. Dziękczynna za otrzymane łaski w intencji Sylwii z prośbą o opiekę Matki Bożej i  św. Józefa dla całej rodziny   
………………………………………
g. 9.30     + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (25)
………………………………………
g.11.30    1. + Franciszka Stencel + z rodziny
                2. + z rodzin: Mądrych Gzylów Kostaniaków i Zajdlów + ks. kanonika Stanisława Pioterka   
………………………………………
g.17.00   + Stanisława Marię Zofię Jana Górczak + z rodzin + ks. kanonika Stanisława Pioterka  
………………………………………
Poniedziałek 04 listopada
g.07.00      + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (26)
g.17.00      1. + Elżbietę Helenę Wincentego Zygmunta Stefana Łucję Walenciaków + Jana Władysławę Ryszarda Szerment
                      + Czesława Kardasza
                  2. + Helenę Nojman 7 r.śm. + Jana Sebastiana Nojmanów + Andrzeja Stockiego + Marię Stanisława Stockich + z ro
                  3. + Benona Budzyńskiego – od siostrzeńca z rodziną
Wtorek 05 listopada
g.08.00       + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (27) 
g.17.00   1. + Alicję Maik + Jana Głomb + Władysławę Edmunda Zakrzewskich 
               2. + Leokadię Stanisława Andrzeja Edmunda Krystynę Kuźniaków 
               3. + Remigiusza Rossę – od siostry Mileny 

Środa 06 listopada

g.08.00        + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (28)
g.17.00    1. + Jadwigę w 12 r.śm. Wincentego Rzepków + z rodzin: Rzepków i Pośpiechów 
                2. + Józefa Łaszczyńskiego w 5 r.śm.  + ks. kanonika + z rodzin: Łaszczyńskich i Szmidtów 
                3. + Benona Budzyńskiego  - od Eli Musielak

Czwartek 07 listopada

g.08.00     + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (29)
g.17.00   1. + Weronikę Marcinkowską w 2 r.śm. + z rodzin   
               2. + Stanisława Kołodziejczaka w 2 r.śm. + Wandę Bronisława Kołodziejczyków + Janinę Alojzego Angier 
               3. + Remigiusza Rossę – od rodz. Cugier

Piątek 08 listopada 

g.08.00     + Alicję Ostaszewską – msza św. gregoriańska (30)     
g.17.00    1. + Antoniego Annę Bujniewiczów + Franciszka Franciszkę Antoniego Więckowiaków + Czesławę Szczęsną + z r
                2. + Michała Katarzynę Wiktora Kordek + Cecylię Stanisława Henryka Krystynę Dembickich 
                3. + Czesławę Klemczak – od Żywego Różańca z Tarnowej Łąki     

Sobota 09 listopada

g. 8.00     z rodzin: Kuczyków Salejów Lorków i Krystynę Krzywosz 
g.17.00    1. + Bronisława Angiera w 12 r.śm.  
                2. + Anielę Edwarda Urbaniaków + Martę Franciszka Szulców + Walerię Mariana Świerczek 
g.18.00    W intencji II Zjazdu Rodziny Cugier     
g.18.30   T.Łąka:   

Niedziela 10 listopada

g. 7.30     + z rodzin: Kruszków Ratajewskich Szymczaków Świtalskich i Lipnych     
………………………………………
g. 9.30     + Stanisława Rabiegę + Eleonorę Szczepana Czesława Łakomych  + Jadwigę Józefa Mikołajewskich
………………………………………
g.11.30     Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu p. Jadwigi i Stanisława za otrzymane łaski  prośbą o opiekę Matki Bożej
………………………………………
g.17.00   + Bronisława Mieczysława Okońskich + Zofię Pawła Szmeńdziuków 
………………………………………