Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rydzynie

        




Intencje Mszy Św.

Niedziela 23 lutego

g. 7.30     1. + Stanisława Marię Karola Szymańskich + Marię Marcina Wojciechowskich + z rodziny  
                2. + Kamila Piotrowiaka – od sąsiadów Chudych
………………………………………
g. 9.30     + Alojzego Martynę Alojzego Cugierów; Helenę Antoniego Waleriana Poprawskich; ks. kanonika i w pewnej intencji
………………………………………
g.11.30    + Stefana Hauzę + z rodziny oraz dziękczynna w 60 urodziny  
………………………………………
g.15.30    W intencji Parafian szczególnie rodzin i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej  
………………………………………
g.17.00   + Sylwestra Elżbietę Wolsztyniaków + Małgosię Chojecką
………………………………………
Poniedziałek 24 lutego
g.07.00        + księdza Dionizego Jóźwiaka ( archidiecezja poznańska ) 
g.16.15        różaniec za zmarłych z rocznych wymienianek 
g.17.00    1. ++ z rocznych wymienianek  
                2. + Leokadię Smoczyk – od chrześnicy
Wtorek 25 lutego
g.08.00        + Otylię Lamek – od rodziny Prasałów
g.16.15        + Tadeusza Łyndę – od Bożeny Piaseckiej 
g.17.00    1. + Cecylię Wacława Hieronima Szczepniaków + Kazimierza Kuchtę 
                2. + Bronisławę Kazimierza Marczewskich + z rodziny

Środa 26 lutego POPIELCOWA

g.08.00        + Marię Hofman – od synów od z rodzinami
g.09.30        + Leona Koniecznego – od mieszkańców Małej Kłody 
g.11.00        + Rafała Piotrowiaka – od siostry Iwony z mężem (2)
g.16.30        + Franciszka Majchrzaka – od sąsiadów
g.18.00        + Danutę Adamek w 2 rocznicę śmierci
g.19.30 T.Łąka: + Franciszka Wojciechowskiego – od sióstr Krystyny i Marii 

Czwartek 27 lutego

g.08.00        + Rafała Piotrowiaka – od rodziny Herzyków
g.16.30    T.Łąka: + Czesławę Wojciechowską – od syna Jana
g.18.00    1. + Edmunda Kuźniaka w 5 rocznicę śmierci + Krystynę Kuźniak 
                2. + Kamila Felicytę Leona Piotrowiaków + Kazimierę Henryka Szerszeniów + z rodziny  

Piątek 28 lutego

g.08.00        + Jarosławę Pelc – od Ryśka Pelc 
g.17.00        + Danutę Kornatowską – od mieszkańców Osiedla Kłoda 
g.17.30        Droga Krzyżowa
g.18.00    1. + Zofię Kominowską 2 r.śm. Helenę Mariana Wrzesińskich + Franciszka Wacława Juskowiaków
                2. + Krystynę Edmunda Janowiczów 
g.20.00        Droga Krzyżowa 

Sobota 29 lutego 

g. 8.00     + Zofię Kopyto – od wspólnoty różańcowej św. Dominika
g.18.00    1. Dziękczynna w 70 urodziny Teresy z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz za + Tadeusza Kałmuczaka   
                2. + Jerzego Andrzejaka w 21 r.śm. + z rodzin: Andrzejaków i Piotrowskich  
g.19.30   T.Łąka:   

Niedziela 01 marca  I Niedziela Wielkiego Postu

g. 7.30     1. + Bronisława i Bożenę Zamelek  
                2. + Kamila Piotrowiaka – od rodziny Klimaszów
………………………………………
g. 9.30     + Bronisławę Kazimierza Leszka Mańków + Mariannę Mądrą
………………………………………
g.11.30    + Mariannę Jana Jędryczka  + Urszulę Stanisława Wawrzyniaków + Władysława Maćkowiaka 
………………………………………
g.17.15    Nabożeństwo Gorzkie Żale 
………………………………………
g.18.00   1. + Cecylię Jarosława Marcina Stachowskich + Helenę Mariana Mikołajczaków 
               2. + Danutę Kornatowską – od siostrzenicy Kingi 
………………………………………