Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rydzynie

Intencje Mszy Św.

Niedziela 03 marca

g. 7.30     + Felicytę Leona Piotrowiaków + Mieczysławę Władysława Bogusława Lech + z rodziny
………………………………………
g. 9.30     + Jana w 23 r.śm. Stanisławę Minta + Leona Pelagię Kociemba + z rodziny
………………………………………
g.11.30    + Marię Marcelego Henryka Urbanowiczów + Antoninę Jadwigę Adama Walkiewiczów
                + Zofię Maślanka + Marię Pajęcką
………………………………………
g.17.15    nabożeństwo Gorzkie Żale
………………………………………
g.18.00    + Jana Maćkowiaka w 8 rocznicę śmierci + z rodziny
Poniedziałek 11 marca
g. 7.00      O błogosławieństwo i potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Matyldy
g. 17.00    1. O potrzebne łaski i odnalezienie właściwej drogi w życiu oraz opiekę Matki Bożej
                 2. Za dawce nerki w 14 rocznicę przeszczepu oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marianny
Wtorek 12 marca
g. 8.00     + Andrzeja Radołę – od sąsiadów z ul. Kościuszki
g. 17.00   1. + Halinę Talarczyk – od siostry Marii
                2. + Hannę Walczewska w 1 rocznicę śmierci

Środa 13 marca

g. 8.00     O szczęśliwy przebieg ciąży i zdrowie dla Lucyny oraz dziecka
g.18.00    1. Dziękczynna w 70 urodziny Grzegorza z prośbą o błogosławieństwo Boże zdrowie i opiekę Matki Bożej
                2. Dziękczynna za odebrane łaski z prośbą o zdrowie dla męża ojca i dziadka oraz opiekę Matki Bożej nad rodziną
                3. + Franciszka Ciesielskiego w 11 r.śm. + z rodzin: Ciesielskich Kirszke Kirste oraz zdrowie w całej rodzinie

Czwartek 14 marca

g. 8.00      + księdza Józefa Nowaka
g. 16.30 T. Łąka:  
g. 17.15    modlitwa różańcowa za zmarłych z rocznych wymienianek
g. 18.00    1. za wszystkich zmarłych z rocznych wymienianek
                 2. + Cecylię Wacława Hieronima Szczepaniaków + z rodziny
                 3. + Jana Nejmana w 19 r.śm. Helenę Sebastiana Nojmanów + Marię Stanisławę Stockich + z rodziny

Piątek 15 marca

g. 8.00      + księdza Bolesława Starosolskiego
g.17.00    Droga Krzyżowa
g.18.00     1. Dziękczynna w 3 urodziny Jakuba z prośbą o zdrowie opiekę Anioła Stróża i Matki Bożej dla niego i rodziny
                 2. + Kazimierza Loksia w 1 rocznicę śmierci
                 3. + Longinę Stencel – od córki Sylwii
g.20.00   DROGA KRZYŻOWA

Sobota 16 marca

g.   8.00   + Grażynę Piotrowiak – od kuzyna Andrzeja z rodziną
g.18.00    1. + Dariusza w 15 rocznicę śmierci
                2. + Czesława Helenę Michała Stanisławę Aleksandra Ratajewskich + Weronikę Jana Bernarda Toporowicz
                3. + Krzysztofa Kruszkę
g. 19.30   T. Łąka: +

II Niedziela Wielkiego Postu  17 marca

g. 7.30     + Franciszka Pola 28 r.śm. + Edmunda Tomkowiaka + z obu rodzin
………………………………………
g. 9.30     + Bartłomieja Bolesławę Krystynę Kałmuczak
………………………………………
g.11.30    1. + Jadwigę Tadeusza Sucheckich + z rodziny
                2. + Celinę Czesława Damiana Ignasiaków
………………………………………
g.17.15    nabożeństwo Gorzkie Żale
………………………………………
g.18.00    + Bronisławę Kazimierza Leszka Mańka + Mariannę Mądrą