Parafia pw. św. Stanisława Biskupa w Rydzynie

Ogłoszenia duszpasterskie - 20 stycznia 2019

1. W najbliższą niedzielę 27 stycznia zapraszamy na koncert kolęd z inscenizacją „Pokłon mu oddajmy”. Wystąpi ks. Konrad Rapior z zespołem The Kopernix oraz gośćmi. Koncert rozpocznie się o godz. 18:30. Bardzo serdecznie zapraszamy na ostatni świąteczny akcent.
  2. Podczas wizyty duszpastersko - kolędowej przekazujemy kopertę z ze słowem na zbliżającą się peregrynację kopi Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii w październiku br.  program Wielkiego Postu 2019 oraz informacja na temat daniny diecezjalnej. Parafianie którzy nie mają w tym roku kolędy mogą taką kopertę zabrać ze stolika pod chórem.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego oraz Przewodnika Katolickiego który obecni kosztuje 6 zł. Za tydzień do Gościa zostanie dołączony film DVD: „Bóg nie umarł 2” – czy masz odwagę bronić wiary ? Jest jeszcze do nabycia kalendarz parafialny na 2019 rok – wyłożony pod chórem na stolikach
  4. Zmarli: Irena Kwiatkowska z ul. Kościuszki oraz Jarosław Merta ostatnio mieszkający w Rawiczu. Pogrzeb miał miejsce w minionym tygodniu.
  5. Wszystkim życzymy dobrego drugiego tygodnia ferii - Parafianom oraz obecnym Gościom na niedzielnej mszy św.