Archiwum 2012-14

Ks. Radosław Rakowski

09 czerwca 2014

otrzymał dekret zmiany placówki duszpasterskiej

do Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Floriana

w Poznaniu z dniem 25.8.2014 r.

natomiast ks. Konrad Rapior

dotychczas wikariusz Parafii  NMP Niepokalanie Poczętej w Poznaniu

- mianowany wikariuszem Parafii św. Stanisława Bpa w Rydzynie - 25.8.2014 r.

ABY PRZECZYTAĆ INFORMACJE O KS. KONRADZIE RAPIORZE KLIKNIJ WIECEJ...

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na kolonie organizowana od 01 do 08 lipca do Łeby. W planie Park Dinozaurów, Ruchome Wydmy, Sea Park...aktywne zabawy i długie wylegiwanie nad Bałtykiem. Koszt kolonii 700zl. Prosimy o jak najszybszy kontakt, najlepiej dzisiaj z Elżbietą Sikora pod numerem 697222085

MINISTRANCI Z RYDZYNY MODLĄ SIĘ O POWOŁANIA

8 maja w czwartek zapraszamy wszystkich na nasz parafialny odpust ku czci św. Stanisława biskupa. Msza św. o godz. 18.00 i po niej procesja eucharystyczna.

Pan Jezus jest Prawdą jedyną prawdą,zatem te książki symbolizują to iż choćbyś przeczytał wszystkie książki,posiadł mądrości tego świata ,a nie poznał najważniejszej księgi jaką jest Pismo święte jesteś nic nie wart.Ta otwarta Księga Pisma jest nasza jedyną drogą do Prawdy.Kto żyje według tej księgi zasługuje na niebo.Te dłonie nad Grobem symbolizują tych ,którzy już sa blisko Pana i którzy żyli według tej księgi.Te puste miejsca przy odciśniętych dłoniach to znak, że jest miejsce i dla nas "naszych dłoni" jeżeli zdecydujemy żyć w tej Prawdzie w niej jest sens i mądrość naszego życia.