Msze św. w dni powszednie: 8:00, 18:00

Msze św. w niedziele: 7:30, 9:30, 11:30, 18:00


 

Rodzaje intencji mszy świętych przyjmowane w naszym kościele


Kościół jest przekonany o nieskończonej wartości mszy świętej, wypływającej z zasług Chrystusa. Znaczenie to dotyczy nie tylko samych uczestników mszy świętej, ale także osób lub spraw, w intencji których jest ona odprawiana przez kapłana.


Msze święte z intencją indywidualną — kapłan sprawuje Eucharystię w Twoich intencjach.

Msze święte „gregoriańskie” — to cykl trzydziestu indywidualnych mszy świętych, odprawianych w intencji osoby zmarłej dla uzyskania odpustu zupełnego.

Msze święte „roczne” — odprawiane za zmarłych poleconych naszym modlitwom w wymieniankach. Cykl roczny trwa od listopada do października następnego roku. Dodatkowo za tych zmarłych przed Mszą św. jest odprawiany różaniec.

 

Intencje Mszy świętych przyjmujemy w biurze parafialnym.

 

Stypendium — to forma daru pieniężnego dołączonego do prośby o odprawienie mszy świętej w danej intencji. Dar ten umożliwia utrzymanie kościoła a także osób w nim posługujących.