30.XII.

sobota

1. Tylna od nr 1

2.  Aleje Sułkowskiego + ul. Sikorskiego                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

g.10.00

g.10.00

02.0I.

wtorek

1. Jana Pawła II tylko nr 1 + Akacjowa oraz Bellottiego

2. Chopina; Kurpińskiego i Moniuszki

g.16.30

g.16.30

03.I.

środa

1. Leszczyńskiego od nr 16 do nr 1

2. Leszczyńskiego od nr 27 do końca

g.16.00

g.16.00

04.I.

czwartek

1. Traugutta od nr 1 do końca jedna i druga strona naprzemiennie

2. Bema od nr 1 do końca jedna i druga strona naprzemiennie

g.16.00

g.16.00

08.I.

pon.

1. Łopuszańskiego od nr 31 do 42 oraz 45 do 47

2. Łopuszańskiego od nr 2 do 16 oraz numery od 17 do 20

g.16.00

g.16.00

09.I.

wtorek

1. Dembowskiego od ul. Kościuszki

2. Jana Kazimierza; Sobieskiego; Jagiełły i Chrobrego

g.16.30

g.16.30

10.I.

środa

1. Poniatowskiego od numeru 5c do numeru  1

2. Poniatowskiego od numeru 6 do numeru 18 a

g.16.00

g.16.00

11.I.

czwartek

1. 29 Stycznia od nr 1 + oczyszczalnia jako pierwsza

2. Poniatowskiego od numeru 19 do numeru  23

g.16.00

g.16.00

12.I.

piątek

1. Puławskiego od numeru 2

2. Beniowskiego od ul. Leszczyńskiego  + 17 Pułku Piechoty  

g.16.00

g.16.00

13.I.

sobota

1. Łąkowa od nr 1

2. Paderewskiego; Mickiewicza i Zamkowa

g.10.00

g.10.00

15.I.

pon.

1. Kościuszki od nr 1 do 12 b

2. Kościuszki od nr 13 do 21

g.16.00

g.16.00

16.I.

wtorek

1. Kościuszki od nr 22 do 27 b

2. Kościuszki od nr 27 a do 34 b

g.16.30

g.16.30

17.I.

środa

1. Kościuszki od nr 35 do 39 b

2. Kościuszki od nr 39 do 41 J

g.16.00

g.16.00

18.I.

czwartek

1. Kościuszki od nr 46 a do 50
2. Kościuszki od nr 50 a do 54 + ul. Krótka od nr 1

g.16.00

g.16.00

19.I.

piątek

1. Wyspiańskiego od Dąbcza + Kossaka

2. Rynek od Poczty

g.16.00

g.16.00

20.I.

sobota

1. Oś. 2000: Konopnickiej; Kraszewskiego. Reymonta i Kochanowski

2. Oś. 2000: ulice:  Orzeszkowej; Brzechwy; Jana Pawła II i Fredry

g.10.00

g.10.00

22.I.

pon.

1. Wolności od nr 13 e (od p.Stor) do nr 10 (pastorówka)

2. Wolności od nr 1 do nr 9 i od nr 16 do nr 22

g.16.00

g.16.00

23.I.

wtorek

1. Rzeczypospolitej od nr 10 do 7

2. Rzeczypospolitej od nr 1 do 6 a

g.16.30

g.16.30

24.I.

środa

1. Czarneckiego i Kilińskiego +  Pompeo Ferrariego od nr 51 do 27

2. Pompeo Ferrariego od nr 1 do 21 jedna i druga strona równolegle

g.16.30

g.16.30

25.I.

czwartek

1. Okrężna 17 b - 22 i od 11 do 17 a

2. Okrężna od nr 22 b do 32

g.16.00

g.16.00

26.I

piątek

1. Kościelna; Pl. Dąbrowskiego; Matejki i 1 Maja

2. Okrężna od nr 1 do 9 i nr 33 do 38 naprzemiennie

g.16.30

g.16.30

27.I.

sobota

1. Plac Zamkowy od p. Król

2. Oś. 2000: ul. Prusa od nr 28 do końca jedna i druga strona

g.10.00

g.10.00

29.I.

pon.

1. Sienkiewicza od nr 1

2. Słowackiego od nr 1

g.16.00

g.16.00

30.I.

wtorek

1. Jana z Czerniny od numeru 1  w kierunku numeru 16

2. Jana z Czerniny od końca od numeru 16 w kierunku numeru 1

g.16.30

g.16.30

31.I.

środa

1. Konstytucji 3 Maja od nr 1 do 15 jedna i druga strona

2. Konstytucji 3 Maja od nr 16 do 22 jedna i druga strona

g.16.30

g.16.30

 

Plan kolędy w razie wypadków losowych może ulec zmianie. Prosimy także na trasy kolędowe oddalone od Probostwa podjechać samochodem po księży i ministrantów 10 min przed rozpoczęciem kolędy. W razie pytań poniżej numer telefonu kontaktowego: 65/ 538-00-28